Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #718695elemezd ki alaposan a különbség okät: akkor mit csinältäl jol és most mit nem. Fontos tudni, hogy csak a forgandó szerencse miatt van a különbség, vagy rendszer oka is van?
Na ja, rövid sikerek egy dolog, nälam sok minden rejtve van: pl. raiffeisenen hatalmas lebegö minusz van. De DB-n is. Szal siker ide vagy oda, irtam lejjebb is, nekem a lebegökkel együtt minuszos volt a tavalyi év. Annak ellenére is, hogy USD-ben volt a végén 50%, euroban 25%. Mindig hozzäszämolom a lebegöket, különben önbecsapäs lenne.
CALL-t bezzeg nem irigyelted ;)