Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #718753most komolyan, csak ezért regeljek fb-re? De miért jó ez, ha utána úgyse fogok belépni? Fb-n képmegosztáson kívül tudunk vmi értelmeset csinálni?
Egy felületet szeretnék használni, akkor ezentúl azt használnám fórumozás helyett