Re: nincs cím 2015. január 19. 17:16 Bendeguz Előzmény: #718797 dettó, 15:35-kor pánikba estem, hogy vasárnap jöttem-e be dolgozni :D aztán nem gúgliztam utána, de biztos valami zsidó ünnep van és nem nyitnak ki :))) szerk: Luther Márton király napja van.