Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #718797

dettó, 15:35-kor pánikba estem, hogy vasárnap jöttem-e be dolgozni :D

aztán nem gúgliztam utána, de biztos valami zsidó ünnep van és nem nyitnak ki :)))

szerk: Luther Márton király napja van.