Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #718723Megjött emailen, de közben rájöttem, nekem ennek sincs semmi értelme, mert fb-t van, h. két hétig meg sem nyitom. Ott kezdődik, h. nem is vagyok fenn magánszemélyként, csak céges profil. Amit egyfajta online jelenlétnek és reklámfelületnek használok, kiegészítve néhány személyes aspektussal.