Re: nincs cím
Ddavid Előzmény: #718700CALL?
Bendeguz majd a csoportba engedélyezz! :)
Na ez mi cucc :O Tőzsdén létezik ez a cég?
http://index.hu/tech/2015/01/17/magyar_gepek_mentik_meg_a_mosdoba_ejtett_mobilt/
CALL?
Bendeguz majd a csoportba engedélyezz! :)
Na ez mi cucc :O Tőzsdén létezik ez a cég?
http://index.hu/tech/2015/01/17/magyar_gepek_mentik_meg_a_mosdoba_ejtett_mobilt/