úristen
kv kibocsátás kevesebb mint 3 éve kezdődött
"Most a lényeg a jó időzítésen van" ki is menekültek sokan még elmentem a papírboltba, szép öntések voltak,
"a cég menedzsmentje elég jó, a szakembergárda szintén" az biztos is, máshol nem sikerült mostanában a cs.a. f.a.-t összehozni
"B kategóriában ez a legígéretesebb papír." hogyne arra hogy kidobják a bétről
"Egyedüli kockázatnak én a kormányzati kapcsolatok lehetséges hiányát érzem" )))) Lázár úr ősi ellensége a cégnek
"nem tudom mennyire áll közel a Fideszhez az E-Star." az E-star Jobbik mögé sorolt be az önkormi balhé alatt