Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

exmnbs1 Előzmény: #655312

másrészt a felszámoláskor nincs olyan hogy a cég mostanában lett belső adósságai a kv-esekével egyenlő részt érnek

ebben a storyban megy a mutogatás hol erre, hol arra, újabban a Bíróságot próbálják mocskolni és millió újságcikkel befolyásolni

a csődegyezséget pl a Gorlicze eladásával is felrúgták