Re: Ki veszi még???
exmnbs1 Előzmény: #655312másrészt a felszámoláskor nincs olyan hogy a cég mostanában lett belső adósságai a kv-esekével egyenlő részt érnek
ebben a storyban megy a mutogatás hol erre, hol arra, újabban a Bíróságot próbálják mocskolni és millió újságcikkel befolyásolni
a csődegyezséget pl a Gorlicze eladásával is felrúgták