Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Ki veszi még???

exmnbs1 Előzmény: #655355

nem minden topikban csak ahol csőd van illetve közeleg

ahol te pénzért felbeszélsz

jól megfigyelhető hogy hó elején kezded

hó végén hagyod abba