Re: Ki veszi még??? 2013. szeptember 2. 11:50 exmnbs1 Előzmény: #655355 nem minden topikban csak ahol csőd van illetve közeleg ahol te pénzért felbeszélsz jól megfigyelhető hogy hó elején kezded hó végén hagyod abba