Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Ki veszi még???

Hathor Előzmény: #655344

Minden topikban továbbra is csőd, cégközlönyös híreket, árfolyamesésre szurkoló matiné előadásokat kell olvasnom továbbra is.

Uncsi megint az összes topik.

Így bakter sleep again.

Éljenek a trollok!

Üdv.