Re: Ki veszi még??? 2013. szeptember 2. 11:43 Hathor Előzmény: #655344 Minden topikban továbbra is csőd, cégközlönyös híreket, árfolyamesésre szurkoló matiné előadásokat kell olvasnom továbbra is. Uncsi megint az összes topik. Így bakter sleep again. Éljenek a trollok! Üdv.