Re: Ki veszi még???
Grizzly Géza Előzmény: #655291Állítólag közel a felét visszavonják... Nem tudom mennyi lesz a nyereség,ha 1 mrd és lesz 25 milla db rv,az 40 ft papíronként...
De én akkor is azt mondom,hogy vágják ki és legyen nyomozás( a maradék papíromat beáldozom:))