Re: Ki veszi még??? 2013. szeptember 2. 11:32 Hathor Előzmény: #655307 Komoly oknyomozás megy tovább.. és a sok lebigyesztett száj így ((((((( Mi van emelkedünk, vagy mire ez a nagy pörgés, cégközlönyözés? :DD