így igaz!!! ezért lesz speki jellegű a dolog ,és semmiképp nem hosszabb távú befektetési célzatú, meg is mutatom mire gondoltam, bár egyszer-kétszer betettem hasonló rajzot
aztán vagy bejön vagy kiver a szűk é szigorú stopp
így igaz!!! ezért lesz speki jellegű a dolog ,és semmiképp nem hosszabb távú befektetési célzatú, meg is mutatom mire gondoltam, bár egyszer-kétszer betettem hasonló rajzot
aztán vagy bejön vagy kiver a szűk é szigorú stopp
tényleg szentségtörés :D
pénteken újabb OTP vezér szállt ki....ez nem lehet véletlen, én írtam egy elemzést a portfolio-n az öntéskor.ha nem most jött ki a kormány a devizahitelesek ügyében akkor majd ősszel fog, még jó áron el tudta adni aki közel volt a tűzhöz.
lehet szentségtörés :) de én most a speki long beszállót keresem.....
18000-18100között vennék először , akár meg is lehet még ma , ki tudja :)
Én is. Sajna megint csak keveset adtam pénteken, de aznap már esett 200 pontot mielőtt ráadtam.
tartom a shortokat !!
Stop ot beraktam most tényleg, ha kiüt akkor ennyi volt - ebben a körben. 1000 pont nyerő lesz ha kiüt.
de ez eléggé shortos a mai napon...pedig én emelkedésre számítottam.
hát az hogy OTP -ma minuszban zárt, az erősíti a további shortot.
mert a kormány közül valaki megszólalt ma hogy ősszel mindenképpen csinálnak valamit a deviza hitelesekkel.
külföldi zsidóknak meg idő kell hogy ki tudjanak szállni...szerintem....
SP meg 1690 -ről esik ma is...szóval a mindenkori legmagasabbról....innen már nem lesz fölfele ha most elkezd esni...
még megpróbálják napon belül mindig megvenni USA -t, vagy felhúzni....de ez öngyilkosság.
megint nincsen semmi értelem abban hogy mindenkori csúcson vannak, hisz a héten jelentett csődöt Detroit. az egykori autó fellegváros..
akkor miért is kellene longolni ? észbontó.
egy kis nosztalgia :
Eddie Murhy vezet egy Ferrari 328 -ast Detroit -i autópályán, még a fénykorban :D a Beverly Hills -i zsaru 2. elején :
Én jelképesen ráadtam pár kontit :)
Érdekes, h a hét elején magasabbról shortoltam, pedig a prompt sokkal lejjeb volt mint most.
én még tartom a shortokt, de ma OTP -nek egy minuszos zárás kéne hogy tovább lehessen boldogan vinni...USA -nak is derekasan esnie kell hogy hétfőn ne szálljunk el.
szóval az űrlap már ki van töltve...de sokszor voltam már így...hogy majdnem zártam a shortot..aztán zárásra még 200 pont esés. nem fogom elkapkodni
Szerintem hagyd a fenébe Bux hatit.
Egyszerűen kóvályog csak oldalazva..
Majd ha megjelenik az érdeklődés, és trend fel-le, akkor érdemes vele valamit tenni.
Ha meg napon belül forogsz ennyit, akkor igen is kellene KTval számolni.
ma mivel emlitettétek pont figyeltem...és próbáltam rá longot meg shortot, aztán le is zártam őket, mert bukták voltak.
lehet Te teszed jól, legalább nincs gondod.
Én mindig kész vagyok a kiszámíthatatlansága, és a tágulása, szűkülése miatt ,-)
nem eccerűű ez a KT ,-)
Meglepődtem, hogy Csilla azt mondta Ő nem is figyeli, csak ha beszélünk róla ,-)
300pont az 300pont.
Macika szerint meg már mínuszban kéne lenni, már márciusban követelte a mínuszos KTt akkor pláne.. ,-)
akkor 400felett is lehet a különbség ,-)
jajj istenem.. :D
Jó nagy trágya még mindig a piacunk sajna.. dagonyázunk, mint mindig.