Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #644024

Én jelképesen ráadtam pár kontit :)

Érdekes, h a hét elején magasabbról shortoltam, pedig a prompt sokkal lejjeb volt mint most.