Re: nincs cím 2013. július 26. 15:31 Fornit Előzmény: #644024 Én jelképesen ráadtam pár kontit :) Érdekes, h a hét elején magasabbról shortoltam, pedig a prompt sokkal lejjeb volt mint most.