Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #643776

Szerintem hagyd a fenébe Bux hatit.

Egyszerűen kóvályog csak oldalazva..

Majd ha megjelenik az érdeklődés, és trend fel-le, akkor érdemes vele valamit tenni.

Ha meg napon belül forogsz ennyit, akkor igen is kellene KTval számolni.