Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #643776Szerintem hagyd a fenébe Bux hatit.
Egyszerűen kóvályog csak oldalazva..
Majd ha megjelenik az érdeklődés, és trend fel-le, akkor érdemes vele valamit tenni.
Ha meg napon belül forogsz ennyit, akkor igen is kellene KTval számolni.