Re: nincs cím 2013. július 25. 16:47 Hathor Előzmény: #643771 lehet Te teszed jól, legalább nincs gondod. Én mindig kész vagyok a kiszámíthatatlansága, és a tágulása, szűkülése miatt ,-)