Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #643771

lehet Te teszed jól, legalább nincs gondod.

Én mindig kész vagyok a kiszámíthatatlansága, és a tágulása, szűkülése miatt ,-)