Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #643768nem eccerűű ez a KT ,-)
Meglepődtem, hogy Csilla azt mondta Ő nem is figyeli, csak ha beszélünk róla ,-)
300pont az 300pont.
Macika szerint meg már mínuszban kéne lenni, már márciusban követelte a mínuszos KTt akkor pláne.. ,-)
akkor 400felett is lehet a különbség ,-)
jajj istenem.. :D
Jó nagy trágya még mindig a piacunk sajna.. dagonyázunk, mint mindig.