Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #643768

nem eccerűű ez a KT ,-)

Meglepődtem, hogy Csilla azt mondta Ő nem is figyeli, csak ha beszélünk róla ,-)

300pont az 300pont.

Macika szerint meg már mínuszban kéne lenni, már márciusban követelte a mínuszos KTt akkor pláne.. ,-)

akkor 400felett is lehet a különbség ,-)

jajj istenem.. :D

Jó nagy trágya még mindig a piacunk sajna.. dagonyázunk, mint mindig.