Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#643596 BudFox Előzmény: #643462

USA nagyon esik....ha ez le tudná ma vinni az OTP -t 4400 alá, az reményt adhatna a további shorthoz....

de mivel a kormány nem jelentett be még semmilyen hírt a devizahitelesekkel kapcsolatban, ezért én most elgondolkodtam a short záráson...ha 18.700 fölé akarna nagyon menni és zárok azthiszem.

bár szívem szerint tartanám hónapokig ezt a shortot is...majd meglátjuk.

Tovább csipegetem a shor…

#643462 Aptiti

Tovább csipegetem a shortokat.

Lemaradok mindig a 18800 feletti szintekről.

Pedig felfelé szeretek bővíteni.

Re: nincs cím

#643204 Borska Előzmény: #643191

volt feljebbi bekerrel is , de azokat óvatossági okokból ( és mivel napi trédek voltak 1-2-5 k max ) a nagy esés előtt zártam, ha azok is nyitva lettek volna ..... akkor ez most vastag plussz, így viszont gyakorlatilag nullás a buli ,hisz a kezköltség vitte a maradékot, a hosszabb tréd eredménye ez, bár tanulságos a dolog, mert ha előre beirom a targetet ,akkor az első burításnál záródik a pozi 18200on ..... hm,hm,hm de nem volt bennt....

mindig tanul az ember

Re: nincs cím

#643202 BudFox Előzmény: #643193

hát én csak még papíron "forex" -ezek, de z SP -t shortolom 1690 -től 300 x -os tőkeáttéttel, 10 M forinttal :D aztán remélem hoz valami kajapénzt otthonra .-))

jövő év elején nyitok valami forex -es számlát.... Alfatréder ?

Re: nincs cím

#643192 BudFox Előzmény: #643188

igen :D

19.630 -tól vagyok full shortban.

most ez a mai cirkusz ugyan nem hiányzott....viszont szerintem ez lesz a teteje..200 napos ellenállásig ment vissza.

A sok amerikai, londoni befektető meg fog ijedni a sok devizahiteles leírástól, vagy még a konkrétumokat sem ismerjük, de lehet hogy ez volt a teteje ?

USA meg még csak most kezd esni a tetőről.

Re: nincs cím

#643191 Fornit Előzmény: #643178

Legalább nyerő :)

1200 pontot azért nem jött vissza. Föntebbről nem volt shortod nyitva a beesés előttről? Azt hittem azokat kiséred.

Nyitottam egy kevéske sh…

#643180 Aptiti

Nyitottam egy kevéske shortocskát, csak az íze kedvéért.

Nem nyughattam.

Abból indultam ki, hogy az OTP korrekció megvolt. 4400 körül ellenálás van.

No meg hátha lepattan másodjára is az S&P az 1700-ról.

Majd holnap meglássuk...

a magam részéről zártam …

#643178 Borska

a magam részéről zártam a shortokat , nem akarom kihívni magam ellen a sorsot, visszajött -1200pontból, és így is lett rajta kb100-120pip plussz, ha ez megint elindul és visz mindent a guta megüt :) jobb a békesség

hati short 18880 és 19090ről zárva 18800as átlaggal ( mind a 20k kicsapva )

Re: nincs cím

#643101 Hathor Előzmény: #643094

A volumen az érdekes most szerintem.

látszik, hogy az oldalazásban teljesen leült a forgalom.

A piaci irányt megadhatja majd egy nagy forgalmú elmozdulás.

Csányis buli nem támogatja annyira a kitöréses elképzelésemet, de majd meglátjuk.

Az is lehet, hogy Csányi papa visszavétele töreti ki a piacot majd nemsoká.. nem tudom.

Re: nincs cím

#643094 Hathor Előzmény: #643084

Azt jól látod, hogy kezd elfogyni a levegő.

Ellenben szerintem már nincs sok hely.

Itt már nem lesz ping-pong szerintem.

Igaz, hogy hetes a chart, de ki kell törni valamerre már.

Iagzából ha kitörne az alakzatból, engem az az időtáv érdekel.

Addig nem akarom megtippelni mi lesz.

Sok a változás most..

Javuló makro kilátások vannak nálam, így én felfele várom a piacot még mindig.

De azt is elfogadom, ha fals letörés után törünk ki fel.

Ha meg zuhannánk a mélybe, az is jó lenne, a jó árasítás miatt.

Re: nincs cím

#643089 walex Előzmény: #643070

Ámen! Jövő év ~áprilisig van benne játéktér, de nyilván addig nem fog elhúzódni.

Kíváncsi leszek, milyen hírek lesznek mellé gyártva, hogy itt kilőjön minden felfelé.

Re: nincs cím

#643088 BudFox Előzmény: #643020

persze 400 pont emelkedés mi az ? rögtön itt terem a sok vevő ...pedig még nem is tudjuk a kormány pontos tervét...

szóval én még várok.... az elején elaludtam az az igazság..mire ránéztem már +80 pont helyett +280 ponton álltunk...affene...

most meg már nem akarok zárni..kivárok.

ha 18.900 fölé mennénk már erősen elgondolkodnék egy egál pozíción. még shortban egyelőre.

Re: nincs cím

#643084 Aptiti Előzmény: #643067

Nagyon szemléletes chart.

Az látszik, hogy nagyon kezd elfogyni a levegő és nagy elmozdulás várható.

Sajnos ez hosszú időtávon fut, ami azt jelezheti, hogy közben szép kis vargabetűket írhatunk még le.