Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #643777én még tartom a shortokt, de ma OTP -nek egy minuszos zárás kéne hogy tovább lehessen boldogan vinni...USA -nak is derekasan esnie kell hogy hétfőn ne szálljunk el.
szóval az űrlap már ki van töltve...de sokszor voltam már így...hogy majdnem zártam a shortot..aztán zárásra még 200 pont esés. nem fogom elkapkodni