Re: nincs cím 2013. július 29. 10:20 BudFox Előzmény: #644085 tartom a shortokat !! Stop ot beraktam most tényleg, ha kiüt akkor ennyi volt - ebben a körben. 1000 pont nyerő lesz ha kiüt. de ez eléggé shortos a mai napon...pedig én emelkedésre számítottam.