Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #644085

tartom a shortokat !!

Stop ot beraktam most tényleg, ha kiüt akkor ennyi volt - ebben a körben. 1000 pont nyerő lesz ha kiüt.

de ez eléggé shortos a mai napon...pedig én emelkedésre számítottam.