Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #644653tényleg szentségtörés :D
pénteken újabb OTP vezér szállt ki....ez nem lehet véletlen, én írtam egy elemzést a portfolio-n az öntéskor.ha nem most jött ki a kormány a devizahitelesek ügyében akkor majd ősszel fog, még jó áron el tudta adni aki közel volt a tűzhöz.