Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: ds

#651501 Aptiti Előzmény: #651490

off:

Nem akarlak megbántani,de az volna a legjobb, ha átugornátok egymás beírásait.

... mert úgy tűnik, hogy irritáljátok egymást.

Ennyi és kész...

:on

Re: ds

#651490 macika Előzmény: #651488

milyen beírásból? ki bántja?

kamus blogos nyomja a troll szöveget meg a csődöt 1 éve ))))))

meg l azt hogy 20k-t nyaldossa a bux? maci úr maga nem adja fel?

))))))))))))))))))))))))))))))))

mert kb ilyenek vannak

Re: ds

#651488 Aptiti Előzmény: #651462

Miért bántod állandóan ?

A Hathor beírásaiból már nagyon sokszor sokat merítettem.

Viszont a tiédből még nem nagyon sikerült. Hajrá!...mutass te is valamit:)

Re: ds

#651456 Hathor Előzmény: #651453

Nem csak vesz.. realizál is.

Aki meg drágának gondolja ráad.

Majd kiderülnek az erőfölények akkor.

A hosszra mindig többen játszanak, kérdés mikor rántják ki a nyulat a bokorból.

Troll fejezze be..

nem lesz magának minden csőd..

15év tradelés után mi is ilyen depressziósak leszünk mint maguk?

Re: ds

#651453 macika Előzmény: #651451

világos csak vesz mindenki mindennap ))))))))))))))))))))))))))

jaj de gyenge ahogy nyomja

Re: ds

#651451 Hathor Előzmény: #651442

Majd megérkeznek a vételüket védő vevők, aki több százalékot tudnak rántani napon belül, közelebb húzva bekerükhöz a papírt, forgalom is megfog érkezni.

Sokat nem kell már várni.

Re: ds

#651439 Hathor Előzmény: #651435

Reméljük majd Xetrában kirántják a shortosokat a gatyájukból és elindulunk végre fel.

Olcsó részvények mindenkinek vonzóak, 3éves stagnálásból, miközben felfele tartottak a piacok.

Re: ds

#651438 Ibiza Előzmény: #651430

elég máá a f@szságból..tegyetek alá görbéket tényeket..egyiknek ez a véleménye a másiknak más..melyikőtök milliárdos? tudtommal egyik sem..tehát szolidan legények.

Re: ds

#651435 Ibiza Előzmény: #651421

honnan tudnád teddybear ? januárban az év második fele volt..majd ősz most dec6..meglátjuk..

Re: ds

#651430 macika Előzmény: #651429

megint miket zagyválsz itt össze vissza!

Ez volt a shortosok célja.

Dögöljön meg, fulladjon meg, menjen 3000re, legyen negatív kamat..

.

Re: ds

#651429 Hathor Előzmény: #651427

Maga megint kötekedik..

ki mondta, hogy hati irányítja Buxot?

Idézzen legyen kedves..

Egyébként maga követeli a Bux esését, hati mínuszos KTját már márciusban..

Na meg az összes kis papír csődjét..

igen.

Örülhet a dagonyának.

Mitől lenne rosszabb egy hosszba beülni trendben, nem tudom ..

Re: ds

#651427 macika Előzmény: #651424

célja? )))))))))))))))))))))))))))))))))

mert a hati irányítja a buxot? )))))))))))))))))))))))))))))))))))))

röhejes maga!

Re: ds

#651424 Hathor Előzmény: #651386

Ez volt a shortosok célja.

Dögöljön meg, fulladjon meg, menjen 3000re, legyen negatív kamat..

Most itt van.. most sem jó?

Ez a baj.. az a baj.. minden baj..

Euromant sem értem.

Most végre esik neki BUX, most megint nem jó.

Eddig ezt kérte. Mindegy, hogy voltak longjai, csak menjen már minden lefele.

Tessék lehet örülni a semminek..