Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Hathor Előzmény: #651386

Ez volt a shortosok célja.

Dögöljön meg, fulladjon meg, menjen 3000re, legyen negatív kamat..

Most itt van.. most sem jó?

Ez a baj.. az a baj.. minden baj..

Euromant sem értem.

Most végre esik neki BUX, most megint nem jó.

Eddig ezt kérte. Mindegy, hogy voltak longjai, csak menjen már minden lefele.

Tessék lehet örülni a semminek..