Re: ds
Hathor Előzmény: #651386Ez volt a shortosok célja.
Dögöljön meg, fulladjon meg, menjen 3000re, legyen negatív kamat..
Most itt van.. most sem jó?
Ez a baj.. az a baj.. minden baj..
Euromant sem értem.
Most végre esik neki BUX, most megint nem jó.
Eddig ezt kérte. Mindegy, hogy voltak longjai, csak menjen már minden lefele.
Tessék lehet örülni a semminek..