Re: ds
Hathor Előzmény: #651427Maga megint kötekedik..
ki mondta, hogy hati irányítja Buxot?
Idézzen legyen kedves..
Egyébként maga követeli a Bux esését, hati mínuszos KTját már márciusban..
Na meg az összes kis papír csődjét..
igen.
Örülhet a dagonyának.
Mitől lenne rosszabb egy hosszba beülni trendben, nem tudom ..