Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Hathor Előzmény: #651427

Maga megint kötekedik..

ki mondta, hogy hati irányítja Buxot?

Idézzen legyen kedves..

Egyébként maga követeli a Bux esését, hati mínuszos KTját már márciusban..

Na meg az összes kis papír csődjét..

igen.

Örülhet a dagonyának.

Mitől lenne rosszabb egy hosszba beülni trendben, nem tudom ..