Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

macika Előzmény: #651488

milyen beírásból? ki bántja?

kamus blogos nyomja a troll szöveget meg a csődöt 1 éve ))))))

meg l azt hogy 20k-t nyaldossa a bux? maci úr maga nem adja fel?

))))))))))))))))))))))))))))))))

mert kb ilyenek vannak