Re: ds 2013. augusztus 22. 13:02 macika Előzmény: #651488 milyen beírásból? ki bántja? kamus blogos nyomja a troll szöveget meg a csődöt 1 éve )))))) meg l azt hogy 20k-t nyaldossa a bux? maci úr maga nem adja fel? )))))))))))))))))))))))))))))))) mert kb ilyenek vannak