Re: ds 2013. augusztus 22. 12:26 Hathor Előzmény: #651435 Reméljük majd Xetrában kirántják a shortosokat a gatyájukból és elindulunk végre fel. Olcsó részvények mindenkinek vonzóak, 3éves stagnálásból, miközben felfele tartottak a piacok.