Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Hathor Előzmény: #651435

Reméljük majd Xetrában kirántják a shortosokat a gatyájukból és elindulunk végre fel.

Olcsó részvények mindenkinek vonzóak, 3éves stagnálásból, miközben felfele tartottak a piacok.