A tőzsde ezért szép, mert sokan sokfélét gondolnak.
Te mindig lefelét vársz, Budfox is, meg van még egy két egyén itt, akinek fájdalmas az emelkedés.
Ettől a piac mehet arra, amerre nektek fáj ,-)
A tőzsde ezért szép, mert sokan sokfélét gondolnak.
Te mindig lefelét vársz, Budfox is, meg van még egy két egyén itt, akinek fájdalmas az emelkedés.
Ettől a piac mehet arra, amerre nektek fáj ,-)
persze jöhet olyan füstölgő long is itthon mint a széééél.... csak hát szerintem kisebb az esélye
nincs is a hittel és a bizalommal semmi baj :) szerintem is kifelé jövünk, de!!!! a rv árfolyamok mesterségesen generált vételi erőtől duzzadnak, az EPS-ek messze nem támasztják alá az árfolyamokat , azokat csupán a sehol nem jó dolog indokolja, egyenlőre.....
lehet mondani hogy a tőzsde a jövőt árazza, ez igaz is lehet erre a pillanatnyi helyzetre abban az esetben ha a jó távoli jövőre gondolunk
Mo.-n pedig amíg nincs gyökeres váltás addig nem hiszem hogy a kedven bef célpontok közé sorolnának minket rv ügyileg
6 minuszos djia zárás után mit vártál? örökké nem esik, 6 egymás utáni nap is ritka...
abban, hogy kilábal a világ a nagy gazdasági válságból, és saját lábán is megállhat.
Én is bízom benne, hogy Magyarország is emelkedő pályára áll és felfele kapaszkodik a gödörből ,-)
Megleptelek? :D
USA -t meg mi a francért rángatják fel ma ? nem normálisak ezek..tegnap este is mit műveltek...egyértelmű hogy aki longol az most a vesztébe rohan...mert már látszik hogy 1700 volt a teteje, és már tekintélyesen visszaesett onnan....vége a nyomtatásnak is nemsokára....aki longol akkor most miben is reménykedik ?
én Mo.-t illetően továbbra is pesszimista vagyok,nemzetközileg érdekes dolgok álltak elő, ez a FED para, meg a 85milliárd megvonása komolynak azért nem nevezhető felzúdulást okozott, innentől sokkal nagyobb figyelmet kaphatnak a munkaerő és infla adatok, ennek tudható be hogy visszakanyarodunk ama tekerentyűhöz ,miszerint minnél rosszabb annál jobb, vagyis egy 1,5-2% os eltérés negatív irányba egy munkaerőadatban beugrasszthatja a késői longosokat (mert hogy nem most van a jó longbeszálló az tán nem vita téma ) amint rádöbben a piac hogy ez nem számottevő és a FED ugyanolyan sumák, vissza fogja adni az emelkedést, akár még ma is..... a nemzetközi szentiment váltás pedig inkább negatívumban érezteti hatását itthon, hisz egyenlőre nincs más mint pár speki játékvásárlásai, amikor pedig kiszállószinthez érnek bluek, a nagyok öntései...
( ha logikusak vagyunk, ki az aki veszi azt a céget amiből a vezetőség kitáraz????? és még fog is tárazni.... számomra inlogikus )
hati sokadszorra támadja a gumiasztalát, előbb utóbb elfárad a támasz.......
én nagyobb esélyt adok most egy napos, 8 ó-s boll-on való leszánkázásnak mint egy esetleges pattincsnak
....kiderül
majd megnézem
valóban: a záró értékek zavartak meg..
Megzavart, hogy azt írtad 4490-18524en, hogy támaszon ül.
Ahhoz képest lejött 300-300pontot, így az alapján gondoltam.
Kiszedtem neked a szemetesből, még megvan a kép
http://s16.postimg.org/q6ilfdu9h/image.png
A vonalak se ott vannak és nem is említettem azokat a szinteket. És bizony nyaldossák a támaszokat és még nem estek el! Annak ellenére hogy te lesavaztad a szintjeimet. Ez van na:)
Úgy kell érteni, hogy írtad 18524támasz hatinál, 4490 oTPnél, az alatt volt az árfolyam.. 18200hatival, 4200OTP vel.
Így kell érteni
OTP?
Legalább van egy kis élet itt is:)
amúgy naposon is sávozik a piac vagy egy hónapja.
Hathor
itt ezt írod""""Majd megérkeznek a vételüket védő vevők, aki több százalékot tudnak rántani napon belül, közelebb húzva bekerükhöz a papírt, forgalom is megfog érkezni.
Az én topicomba meg hogy letört a piac. Topiconként más a véleményed? Vagy ezt hogy kell érteni. (bakker most jöttem haza mejdnem elgázoltam egy gyalogost! A pöcs szalad a buszhoz semmi nem érdekelte csak elérje. Majdnem nem sietett már sehova.)
miét?
kinti brokik eddig is elérték a bétet
ez a xetra átállásnak története van, ami nem idén kezdődött el
ismerni kell
...hátha majd a Xetra rendszer (dec. után) felpezsdíti a buxlit is
ez megint egy örjöngős szöveg
se füle se farka
de ezt már meg szoktam )))))))))))))))
Macika állandóan az esést várja mindenben.. mert pénzét már elbukta a 15év alatt..
revansot akar venni, az olcsó árakkal.
Tipikus kispályás befektetői véna 15év után is.
Elbukta kis papírjain a vagyonát, most szurkol az esésnek, más is bukjon.
Szintén kispályás viselkedés.
Legyen már mínuszos KT.
Több éve nem kötött Bux hatit. Fogalma nincs semmiről.
Csak essen már.
Igen 20K buxot vártam, hogy menjen majd fölé, azért nem vettem, mert nem ment fölé.
Azért kis papírozom.
Azóta szép kis rallyk voltak a kis papírjaimban, amíg ez itt petélt a több éves háromszögben.
Mondjuk maga ezt nem tudta feldolgozni, mert valaki keresni is tudott a kis papírokkal, és kevesebb idő alatt többet tanult a piacból, mint maga.
Viszket a tenyerem egy pici kis hati longra.
Nem érzem az erőt.