Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Aptiti Előzmény: #651462

Miért bántod állandóan ?

A Hathor beírásaiból már nagyon sokszor sokat merítettem.

Viszont a tiédből még nem nagyon sikerült. Hajrá!...mutass te is valamit:)