Re: ds 2013. augusztus 22. 13:00 Aptiti Előzmény: #651462 Miért bántod állandóan ? A Hathor beírásaiból már nagyon sokszor sokat merítettem. Viszont a tiédből még nem nagyon sikerült. Hajrá!...mutass te is valamit:)