ds
WaszeitungBámulatos hogy a bét a golyaphos teljesítményét is alul tudja múlni,a tegnapi nap után nem megy a plusszba kerülés sem...közröhej! :D
Bámulatos hogy a bét a golyaphos teljesítményét is alul tudja múlni,a tegnapi nap után nem megy a plusszba kerülés sem...közröhej! :D