off:
Nem akarlak megbántani,de az volna a legjobb, ha átugornátok egymás beírásait.
... mert úgy tűnik, hogy irritáljátok egymást.
Ennyi és kész...
:on
off:
Nem akarlak megbántani,de az volna a legjobb, ha átugornátok egymás beírásait.
... mert úgy tűnik, hogy irritáljátok egymást.
Ennyi és kész...
:on
milyen beírásból? ki bántja?
kamus blogos nyomja a troll szöveget meg a csődöt 1 éve ))))))
meg l azt hogy 20k-t nyaldossa a bux? maci úr maga nem adja fel?
))))))))))))))))))))))))))))))))
mert kb ilyenek vannak
Miért bántod állandóan ?
A Hathor beírásaiból már nagyon sokszor sokat merítettem.
Viszont a tiédből még nem nagyon sikerült. Hajrá!...mutass te is valamit:)
nekem csőd?
megint kezded a baromságaidat?
kamus ember
pfffffffffffff
Nem csak vesz.. realizál is.
Aki meg drágának gondolja ráad.
Majd kiderülnek az erőfölények akkor.
A hosszra mindig többen játszanak, kérdés mikor rántják ki a nyulat a bokorból.
Troll fejezze be..
nem lesz magának minden csőd..
15év tradelés után mi is ilyen depressziósak leszünk mint maguk?
világos csak vesz mindenki mindennap ))))))))))))))))))))))))))
jaj de gyenge ahogy nyomja
Majd megérkeznek a vételüket védő vevők, aki több százalékot tudnak rántani napon belül, közelebb húzva bekerükhöz a papírt, forgalom is megfog érkezni.
Sokat nem kell már várni.
Reméljük majd Xetrában kirántják a shortosokat a gatyájukból és elindulunk végre fel.
Olcsó részvények mindenkinek vonzóak, 3éves stagnálásból, miközben felfele tartottak a piacok.
elég máá a f@szságból..tegyetek alá görbéket tényeket..egyiknek ez a véleménye a másiknak más..melyikőtök milliárdos? tudtommal egyik sem..tehát szolidan legények.
honnan tudnád teddybear ? januárban az év második fele volt..majd ősz most dec6..meglátjuk..
megint miket zagyválsz itt össze vissza!
Ez volt a shortosok célja.
Dögöljön meg, fulladjon meg, menjen 3000re, legyen negatív kamat..
.
Maga megint kötekedik..
ki mondta, hogy hati irányítja Buxot?
Idézzen legyen kedves..
Egyébként maga követeli a Bux esését, hati mínuszos KTját már márciusban..
Na meg az összes kis papír csődjét..
igen.
Örülhet a dagonyának.
Mitől lenne rosszabb egy hosszba beülni trendben, nem tudom ..
célja? )))))))))))))))))))))))))))))))))
mert a hati irányítja a buxot? )))))))))))))))))))))))))))))))))))))
röhejes maga!
Ez volt a shortosok célja.
Dögöljön meg, fulladjon meg, menjen 3000re, legyen negatív kamat..
Most itt van.. most sem jó?
Ez a baj.. az a baj.. minden baj..
Euromant sem értem.
Most végre esik neki BUX, most megint nem jó.
Eddig ezt kérte. Mindegy, hogy voltak longjai, csak menjen már minden lefele.
Tessék lehet örülni a semminek..
Komolyom aggódom buxiért...végelgyengülésben hullik el ha így folytatja.