Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Hathor Előzmény: #651453

Nem csak vesz.. realizál is.

Aki meg drágának gondolja ráad.

Majd kiderülnek az erőfölények akkor.

A hosszra mindig többen játszanak, kérdés mikor rántják ki a nyulat a bokorból.

Troll fejezze be..

nem lesz magának minden csőd..

15év tradelés után mi is ilyen depressziósak leszünk mint maguk?