Re: ds
Hathor Előzmény: #651453Nem csak vesz.. realizál is.
Aki meg drágának gondolja ráad.
Majd kiderülnek az erőfölények akkor.
A hosszra mindig többen játszanak, kérdés mikor rántják ki a nyulat a bokorból.
Troll fejezze be..
nem lesz magának minden csőd..
15év tradelés után mi is ilyen depressziósak leszünk mint maguk?