Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Aptiti Előzmény: #651490

off:

Nem akarlak megbántani,de az volna a legjobb, ha átugornátok egymás beírásait.

... mert úgy tűnik, hogy irritáljátok egymást.

Ennyi és kész...

:on