Re: ds 2013. augusztus 22. 13:10 Aptiti Előzmény: #651490 off: Nem akarlak megbántani,de az volna a legjobb, ha átugornátok egymás beírásait. ... mert úgy tűnik, hogy irritáljátok egymást. Ennyi és kész... :on