Re: ds
Rozsdáskilincs Előzmény: #651537Kiszedtem neked a szemetesből, még megvan a kép
http://s16.postimg.org/q6ilfdu9h/image.png
A vonalak se ott vannak és nem is említettem azokat a szinteket. És bizony nyaldossák a támaszokat és még nem estek el! Annak ellenére hogy te lesavaztad a szintjeimet. Ez van na:)