Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Rozsdáskilincs Előzmény: #651537

Kiszedtem neked a szemetesből, még megvan a kép

http://s16.postimg.org/q6ilfdu9h/image.png

A vonalak se ott vannak és nem is említettem azokat a szinteket. És bizony nyaldossák a támaszokat és még nem estek el! Annak ellenére hogy te lesavaztad a szintjeimet. Ez van na:)