Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #651556

abban, hogy kilábal a világ a nagy gazdasági válságból, és saját lábán is megállhat.

Én is bízom benne, hogy Magyarország is emelkedő pályára áll és felfele kapaszkodik a gödörből ,-)

Megleptelek? :D