Re: nincs cím 2013. augusztus 22. 15:42 Hathor Előzmény: #651556 abban, hogy kilábal a világ a nagy gazdasági válságból, és saját lábán is megállhat. Én is bízom benne, hogy Magyarország is emelkedő pályára áll és felfele kapaszkodik a gödörből ,-) Megleptelek? :D