Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Hathor Előzmény: #651503

Macika állandóan az esést várja mindenben.. mert pénzét már elbukta a 15év alatt..

revansot akar venni, az olcsó árakkal.

Tipikus kispályás befektetői véna 15év után is.

Elbukta kis papírjain a vagyonát, most szurkol az esésnek, más is bukjon.

Szintén kispályás viselkedés.

Legyen már mínuszos KT.

Több éve nem kötött Bux hatit. Fogalma nincs semmiről.

Csak essen már.

Igen 20K buxot vártam, hogy menjen majd fölé, azért nem vettem, mert nem ment fölé.

Azért kis papírozom.

Azóta szép kis rallyk voltak a kis papírjaimban, amíg ez itt petélt a több éves háromszögben.

Mondjuk maga ezt nem tudta feldolgozni, mert valaki keresni is tudott a kis papírokkal, és kevesebb idő alatt többet tanult a piacból, mint maga.