Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #651550

USA -t meg mi a francért rángatják fel ma ? nem normálisak ezek..tegnap este is mit műveltek...egyértelmű hogy aki longol az most a vesztébe rohan...mert már látszik hogy 1700 volt a teteje, és már tekintélyesen visszaesett onnan....vége a nyomtatásnak is nemsokára....aki longol akkor most miben is reménykedik ?