Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Rozsdáskilincs Előzmény: #651451

Legalább van egy kis élet itt is:)

amúgy naposon is sávozik a piac vagy egy hónapja.

Hathor

itt ezt írod""""Majd megérkeznek a vételüket védő vevők, aki több százalékot tudnak rántani napon belül, közelebb húzva bekerükhöz a papírt, forgalom is megfog érkezni.

Az én topicomba meg hogy letört a piac. Topiconként más a véleményed? Vagy ezt hogy kell érteni. (bakker most jöttem haza mejdnem elgázoltam egy gyalogost! A pöcs szalad a buszhoz semmi nem érdekelte csak elérje. Majdnem nem sietett már sehova.)