Re: nincs cím
Borska Előzmény: #651558nincs is a hittel és a bizalommal semmi baj :) szerintem is kifelé jövünk, de!!!! a rv árfolyamok mesterségesen generált vételi erőtől duzzadnak, az EPS-ek messze nem támasztják alá az árfolyamokat , azokat csupán a sehol nem jó dolog indokolja, egyenlőre.....
lehet mondani hogy a tőzsde a jövőt árazza, ez igaz is lehet erre a pillanatnyi helyzetre abban az esetben ha a jó távoli jövőre gondolunk
Mo.-n pedig amíg nincs gyökeres váltás addig nem hiszem hogy a kedven bef célpontok közé sorolnának minket rv ügyileg