Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #651558

nincs is a hittel és a bizalommal semmi baj :) szerintem is kifelé jövünk, de!!!! a rv árfolyamok mesterségesen generált vételi erőtől duzzadnak, az EPS-ek messze nem támasztják alá az árfolyamokat , azokat csupán a sehol nem jó dolog indokolja, egyenlőre.....

lehet mondani hogy a tőzsde a jövőt árazza, ez igaz is lehet erre a pillanatnyi helyzetre abban az esetben ha a jó távoli jövőre gondolunk

Mo.-n pedig amíg nincs gyökeres váltás addig nem hiszem hogy a kedven bef célpontok közé sorolnának minket rv ügyileg