valószínűleg azért, mert eladásra ajánlják a gyj előtt. :-/
valószínűleg azért, mert eladásra ajánlják a gyj előtt. :-/
Mert tegnap vettem! Amibol meg nem vettem mert ma akartam, az ma 15%-ot ugrott. Kosz Matgab!
Egyebkent az ek aljaban vagyunk, ennel melyebbre nem szabad esnie, kulonben szopo...
nem tudom, nekem 60 felett mär rizikos fundäsan, a rövidre vett pakkot biztos nem tartom 59-en tul, abban maradok bende targeténél
meg ugyebär olcso olajat värok egész évben
minden kockázata összefoglalva: halálosan versengö szektorban startup cég
De jelenlegi äron megprobälhato fundäs alapon, de 2-usd-n mär biztos nem venném. Target nincs, aki belevesz, ki kell värjon néhäny gyj-t
Ma jelent a FSLR elég kemény, bár a DBank ajánlására tuti eléri 1-2 héten belül a 68-at szerintem. De félek belevenni, mert mostanság csak szívok :S.
Soros bővítette az Oclaro (OCLR) poziját... érdemes portéka lehet?
Ahogy elnézem jókora esésen van túl és próbál feltápászkodni...
Csatlakoznék Mezuskához a köszönetnyilvánításban. Egyedi részvényekkel eddig leginkább idő hiányban nem nagyon foglalkoztam, de ettől függetlenül is olvasni szoktam ezt a topikot. Segít észnél lennem és folyamatosan újraértékelnem a pozícióimat; szóval én is értékelem, amit csináltok. Ha kicsit több időm lesz - bár a 2. gyerkőc közeljövőbeni érkezése miatt erre nem sok esélyt látok :) - szeretnék hozzátenni is, ha lehet.
Bendegúz, az elemzéseid teljesen világosak. Én mondjuk pár könyvet elolvastam a témában, de szerintem ha bővebben ragoznád, elveszne a lényeg.
Nekem, tök jó, érthető! Érthető a fogalmazásod, a nyilak meg biztos jó helyen vannak, mert én nem értek hozzá:(
Őőőő, a legfontosabb kérdés: nő vagy?
A második: mennyire érthető a TA, amiket írok? Mivel tehetném érthetőbbé? Több szöveg kéne, vagy inkább nyilak az irányokra?
Grat a vételhez, remélem volt közünk hozzá :)))))
szerk: az adatlapod egyértelművé tette. :)
Én köszönöm fiúk ,az elemzéseiteket, ajánlásaitokat, s legfőképpen azt, hogy veszitek a fáradságot és ezt megosztjátok itt velünk.én nem értek a TA -hoz, de megpróbálok fundásan sok mindent elolvasni, azt mondják
Rám ,hogy van hozzá érzékem, női logikára működőm, és férfi kiváncsiságra,mert érdekel és imádom a tőzsde
világát!Ha azt mondom hogy ma 9óra 57- kor vettem még bele az FSLR-be szinte a legdrágábban 49.55-n nem
hiszitek el!pedig most azért írtam mert örülök és nem tudok aludni!!
Nekem SCTY-m van. De mire idejutottam, hogy olvassam az elemzést és megfordult a fejemben addigra már kis is maradtam belőle. -_-
:S
egyet kihagytál, na bumm
annyi rv van amcsiban, és annyi jó cég....szal tök mindegy. Hozzászóltam a 19 rv-es elemzéseidhez is blogodban
Ebben igazad van. Ezért szeretem a fundás meglátásaidat. FSLR-t holnap akartam venni nyitás környékén, megnézve hogy merre indul.
az ajánlásod alapján 58.9-re tettem a take profitot
De szép lenne, már holnap meglenne
hát, én tartom fslr-t egy ideje, így nekem nem rossz
mondtam én, h. amcsi piacon kell gapekkel számolni, ezért sem lehetsz ezen a piacon full technicista, kell hozzá funda, és ha vmi fundásan olcsó, akkor sztem mérsékelten jó TA állás ellenére is meg kell venni
http://finance.yahoo.com/news/first-solar-sunpower-plan-partner-213000413.html
illikvid szutykok, jön egy hír és baxhatjuk a technikát, amit szépen felvázoltunk ma előre! ugrik a célárra és kész. a rulett értelmesebb ennél