Re: nincs cím 2015. február 24. 15:26 rbbj11 Előzmény: #721365 nem tudom, nekem 60 felett mär rizikos fundäsan, a rövidre vett pakkot biztos nem tartom 59-en tul, abban maradok bende targeténél meg ugyebär olcso olajat värok egész évben