Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #721282

hát, én tartom fslr-t egy ideje, így nekem nem rossz

mondtam én, h. amcsi piacon kell gapekkel számolni, ezért sem lehetsz ezen a piacon full technicista, kell hozzá funda, és ha vmi fundásan olcsó, akkor sztem mérsékelten jó TA állás ellenére is meg kell venni