Re: nincs cím 2015. február 23. 23:16 Bendeguz Előzmény: #721284 Ebben igazad van. Ezért szeretem a fundás meglátásaidat. FSLR-t holnap akartam venni nyitás környékén, megnézve hogy merre indul.