Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721284

Ebben igazad van. Ezért szeretem a fundás meglátásaidat. FSLR-t holnap akartam venni nyitás környékén, megnézve hogy merre indul.