Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #721295Őőőő, a legfontosabb kérdés: nő vagy?
A második: mennyire érthető a TA, amiket írok? Mivel tehetném érthetőbbé? Több szöveg kéne, vagy inkább nyilak az irányokra?
Grat a vételhez, remélem volt közünk hozzá :)))))
szerk: az adatlapod egyértelművé tette. :)