Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721295

Őőőő, a legfontosabb kérdés: nő vagy?

A második: mennyire érthető a TA, amiket írok? Mivel tehetném érthetőbbé? Több szöveg kéne, vagy inkább nyilak az irányokra?

Grat a vételhez, remélem volt közünk hozzá :)))))

szerk: az adatlapod egyértelművé tette. :)