Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Mezuska Előzmény: #721296

Nekem, tök jó, érthető! Érthető a fogalmazásod, a nyilak meg biztos jó helyen vannak, mert én nem értek hozzá:(