Re: nincs cím
Mezuska Előzmény: #721283Én köszönöm fiúk ,az elemzéseiteket, ajánlásaitokat, s legfőképpen azt, hogy veszitek a fáradságot és ezt megosztjátok itt velünk.én nem értek a TA -hoz, de megpróbálok fundásan sok mindent elolvasni, azt mondják
Rám ,hogy van hozzá érzékem, női logikára működőm, és férfi kiváncsiságra,mert érdekel és imádom a tőzsde
világát!Ha azt mondom hogy ma 9óra 57- kor vettem még bele az FSLR-be szinte a legdrágábban 49.55-n nem
hiszitek el!pedig most azért írtam mert örülök és nem tudok aludni!!