Re: nincs cím 2015. február 23. 23:30 rbbj11 Előzmény: #721289 egyet kihagytál, na bumm annyi rv van amcsiban, és annyi jó cég....szal tök mindegy. Hozzászóltam a 19 rv-es elemzéseidhez is blogodban