köszi, hogy szóltál megvan http://www.investor.hu/news/20141208-gigaszi-kitoresbol-profitalhatsz.html
köszi, hogy szóltál megvan http://www.investor.hu/news/20141208-gigaszi-kitoresbol-profitalhatsz.html
nem olvastam, megnézem az investoron, hogy fent van-e, vagy hogy küldtek.e erről emailt...
en semmit nem lätok benne, ha egyröl beszélünk:
http://www.marketwatch.com/investing/Stock/EMC?countrycode=US
jól látom, hogy az emc kitörés gyanús? vagy csak a rést töltötte be oszt felkúszik 30$ köré...
nekem is az a gyanúm, hogy ennyivel nem lesz vége az idei rakétázásnak
"A pozitív hangulatot ezúttal a zuhanás után megálló olajár és egy amerikai jegybankár szavai segítették.
A chicagói Fed-elnök, Charles Evans azt találta mondani, hogy 2016-ig nem támogatná a kamatemelést. Az amerikai jegybank szerdai jegyzőkönyvéből is hasonlót olvastak ki a piaci szereplők."
A "hír" ez, de szerintem amit most hallunk,az csak a shortszezon beindulása előtti "próbaüzem gépházának hangja".
Valami hir tarsul ehhez az utobbi 2 napban latott 3%os S&P emelkedeshez?
grat!
en LCI-t meg mindig drägällom, AVH-ban pedig värom közeptävon a trendfordulot
mär nem azert, de nem kene elegedetlenkedned: oriasi fejlemeny az eddigiekhez kepest, hogy relativ rövid idön belül tisztes nyeröt teszel el, es mär csak azert kell sajnälkoznod, hogy nem ketszer annyi lett a nyerö ;) Vagy nem erzed ezt nagy ugräsnak?
a KORS azért előtte lévő nap esett 8,5%-ot, annak a 2,5% emelkedője az inkább egy korrekció míg a GAP az folyamatosan emelkedik (mióta eladtam).
nem tudom, miert, de egesz ruha szektor ment, LULU, KORS is pl
Seadrill igen jónak tünik fundásan, ez az? http://finance.yahoo.com/q/ks?s=SDRL
Egy nagy gond van. Kiszámoltam total debt-et: 28 usd részvényenként. Úgy, hogy jelenlegi piacon ennek tizedét sem termeli ki évente. Klasszikus esete a túl nagy adósság miatt csödveszélyben lévö kiváló cégnek.
mi történt a GAP-pel? Tegnap ment majd 5%-ot... És azon kívül, hogy december végén eladtam 40,4-en a maradék pakkomat nem tudok bármiféle hírről ami megjelent volna...
Mi a véleményetek a SeaDrill-ről?
A NOK árfolyama is alacsony, az olaj ára is alacsony, ha pattan az olaj, akkor a NOK is erősödni fog és, akkor nagyot szólhat.
Egyetlen kockázat, ha nem élné túl a cég ezt a nagy olajesést. De szerintem lassan kell, hogy legyen egy erős korrekció minimum...
Nekem +os ra sikeredett, osszesiteni csak a tavasszal tudom.. Decemberben sok nyerot realizaltam.
Egy nullas es egy minuszos ev utan ennek is itt volt mar az ideje.
McEwen mining, aranybányászat főként, de tetemes réz és ezüst érdekeltsége is van. Az öreg McEwen alapoította a Gold Corp-ot, majd abból kiszállva kezdett ebbe bele. Szemei előtt 10 ezer dolláros aranyár lebeg és szerintem kicsit túl optimista az öreg, de jó szimata van a bányákhoz.
Közben halkan súgok, hogy az Avianca 11,80 felett kitörhet. Lannett is megyeget újfent.
mi a franc az a MUX?? :-)
A Michael Kors érdekes lesz ma, szerintem , ha jól bevertik, akkor venni fogok, a múltkori GAP vételből is jól jöttem ki, bárcsak el se adtam volna azóta sem...
nekem tavalyi eredmény összesítve minuszos, még nem néztem mennyire
az orosz, magyar és pár nagy amcsi ballépés (pl. CALL, NUS) tolta minuszba