Re: nincs cím 2015. január 7. 10:21 rbbj11 Előzmény: #717727 nekem tavalyi eredmény összesítve minuszos, még nem néztem mennyire az orosz, magyar és pár nagy amcsi ballépés (pl. CALL, NUS) tolta minuszba