Hozzászólás
Bendeguzbúék kollégák! mi újság? velem nem sok, tavaly 30% nyereséget értem el, de ebben nincs benne kb ugyanennyi realizálatlan veszteség, amit talán ebben az évben kinullázok. LCI -10%, MUX -66%, TSLA -6%, AVH -30%. De közben minden egyes dolláron van kb 25% nyereség (210-215 környékéről). Többiek hogy álltok?