Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #717923

"A pozitív hangulatot ezúttal a zuhanás után megálló olajár és egy amerikai jegybankár szavai segítették.

A chicagói Fed-elnök, Charles Evans azt találta mondani, hogy 2016-ig nem támogatná a kamatemelést. Az amerikai jegybank szerdai jegyzőkönyvéből is hasonlót olvastak ki a piaci szereplők."

A "hír" ez, de szerintem amit most hallunk,az csak a shortszezon beindulása előtti "próbaüzem gépházának hangja".