Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #717843

a KORS azért előtte lévő nap esett 8,5%-ot, annak a 2,5% emelkedője az inkább egy korrekció míg a GAP az folyamatosan emelkedik (mióta eladtam).