Re: nincs cím 2015. január 8. 12:17 matgab Előzmény: #717843 a KORS azért előtte lévő nap esett 8,5%-ot, annak a 2,5% emelkedője az inkább egy korrekció míg a GAP az folyamatosan emelkedik (mióta eladtam).